تماشا کنید: رقیب eSports آنقدر جشن می گیرد که شانه خود را دررفت

[ad_1]

کف دست: بسیاری از ما قبلاً با کمی شادی بیش از حد جشن می گرفتیم ، اما آیا تا به حال آنقدر شادی بدون تغییر را نشان داده اید که شانه شما از جا کنده شده باشد؟ این سناریوی بعید واقعاً اخیراً هنگامی رخ داد که یک رقیب eSports در یک مسابقات برنده شد.

این حادثه در مسابقات و کنفرانس بازی سه روزه Riptide در سندوسکی ، اوهایو ، که از 10 سپتامبر آغاز شد ، رخ داد. رقبا می توانند در Super Smash Bros. (Brawl & Melee) و Splatoon 2 و همچنین Rivals of Aether شرکت کنند.

در مسابقات Rivals ، Alex “CakeAssault” Strobel از 245 نفر دیگر پیشی گرفت تا برنده شود. او به طرز قابل ملاحظه ای خوشحال شد و از صندلی خود بلند شد و به جشنی رسید که می توانست با استیو بالمر در اوج رقابت خود رقابت کند. اما هنگامی که CakeAssault روی شانه او چنگ زد ، تشویق جمعیت به سکوت ناخوشایندی تبدیل شد.

معلوم می شود که CakeAssault بازوهایش را آنقدر وحشیانه تکان داده است که موفق شده شانه اش را از سوکتش جدا کند. اما به اعتبار او ، او پس از چند ثانیه برای ادامه جشن بلند شد. او حتی با مشتی برخورد کرد-با بازوی بدون دررفتگی خود. CakeAssault بعداً تأیید کرد که خیلی سخت بیرون آمده است.

https://www.youtube.com/watch؟v=tU9y_bu7iWc

به نظر می رسد که چنین چیزی یک خطر شغلی است. اوایل امسال ، بازیکن حرفه ای Super Smash Bros. Melee ، Hungrybox ، خطرات ناشی از اشتیاق فراوان را هنگامی که در جریان پخش زنده پس از پیروزی بیهوش شد ، کشف کرد. به ویدیوی بالا به حدود 5:56 بروید تا ببینید چه اتفاقی افتاده است.

https://www.youtube.com/watch؟v=f__n8084YAE

به سختی می توان استدلال کرد که هیچ کس نمی تواند مانند رئیس سابق مایکروسافت بالمر جشن های دیوانه وار را انجام دهد. در یک رویداد شرکتی مایکروسافت در سال 2000 ، او با انرژی مردی روی صحنه رفت که فقط هر گرم کوکائین تولید شده در دهه 1980 را خرخره کرده بود (توجه قانونی: او این کار را نکرده بود). ترکیبی از شور و شوق عرق کرده ، وحشت چشم وحشی و پرخاشگری تمام عیار باعث شد تا بالمر در طول روزمرگی به خود آسیب برساند (0:25) ، اما هیچ دردی صرفا نمی تواند اشتیاق این مرد را خنثی کند. همانطور که او در انتهای کلیپ با اشتیاق دهانی فشرده اعلام می کند: “من یک رایانه هستم! و من این شرکت را دوست دارم.” در واقع.


[ad_2]
Source link