بهترین فناوری برای رویدادهای زنده ایمن و بدون دردسر

[ad_1]

پس از ماه ها قرنطینه ، مردم آماده اند برای سرگرمی رودررو!

و آنها انتظار دارند که تجربیات آنها جذاب ، لذت بخش و ایمن باشد.

فناوری های دیجیتالی سرگرمی را ممکن می سازد.

شهر لاس وگاس ، اتحاد آرنا ابوظبی ، و شرکت تولید کنسرت Live Nation ، همگی در نوک نوآوری هستند. هر کدام با Cisco همکاری کرده اند تا امن ترین ، تعاملی ترین و یکپارچه ترین تجربه ممکن را ایجاد کنند.

این یک خبر عالی برای طرفداران مشتاق بازگشت به فوری و هیجانی است که فقط یک رویداد زنده می تواند ارائه دهد.

وقتی صحبت از کووید 19 می شود ، یک اندازه برای همه مناسب نیست و در سراسر جهان ، تجربیات مردم به طور چشمگیری متفاوت است. در حالی که در برخی مکان ها قرنطینه همچنان ادامه دارد ، در برخی دیگر محدودیت ها شروع به برطرف شدن کرده و زندگی به نظر می رسد که بالاخره به حالت عادی باز می گردد. به عنوان مثال ، در انگلستان ، Live Nation فقط در سه روز 170،000 بلیط برای جشنواره های موسیقی تابستانی فروخت. در ایالات متحده ، لاس وگاس در ماه ژوئن از سه میلیون بازدید کننده استقبال کرد – 179 درصد افزایش نسبت به ژوئن قبلی ، 2020. مجتمع تفریحی جزیره یاس ، که شامل اتحاد آرنا می شود ، همزمان با آماده شدن برای یک رویداد بزرگ ، گواهینامه ها و جوایز ایمنی متعددی دریافت کرده است. هجوم گردشگران امسال

با این حال یک چیز مسلم است ، مهم نیست در کجای جهان زندگی می کنید ، فناوری پایه و اساس بازگشت به سرگرمی را ایجاد می کند. و طرفداران مشتاقند همه اینها را تجربه کنند.

لاس وگاس: در کانون سرگرمی ، ایمنی از اهمیت بالایی برخوردار است

طبق کلیشه قدیمی ، آنچه در وگاس اتفاق می افتد در وگاس باقی می ماند. اما لاس وگاس جدید بسیار بیشتر است. میلیون ها گردشگر ، که بسیاری از آنها خانواده های فرزندان دارند ، امسال برای انجام فعالیت های سرگیجه آور به شهر باز می گردند. ارائه امن ترین و بدون اصطکاک به آنها از اهمیت بالایی برخوردار است.

به همین دلیل است که لاس وگاس ، یک شهر هوشمند پیشرفته در نوع خود ، در مدرن ترین امنیت سایبری ، ایمنی عمومی ، حمل و نقل و مدیریت ترافیک موجود سرمایه گذاری کرده است.

مایکل شروود ، مدیر فناوری و نوآوری لاس وگاس گفت: “همه سفرها بر اساس اعتماد ساخته شده است.” “این بر اساس احساس امنیت شما ساخته شده است. و هیچ مکان امن تری برای سفر به شهر لاس وگاس وجود ندارد. ”

مشارکت دیرینه این شهر با Cisco کلیدی برای ایجاد این تجربه ایمن و بسیار جذاب است. و لاس وگاس را برای تغییرات آینده به اثبات رسانده است.

مدیریت ترافیک – و اطمینان از ایمنی عابران پیاده – یکی از پایه های این تلاش است. در شهری که جریان مداوم خودروها ، کامیون ها ، دوچرخه ها ، شاتل های خودران و البته عابران پیاده دقیقه به دقیقه با هم ارتباط برقرار می کنند ، حفظ نظم و نظم آن ضروری است. فناوری های دیجیتال این امکان را فراهم می کند.

شروود می گوید: “ما همیشه شیفته این بوده ایم که بتوانیم افراد را با استفاده از فناوری و نوآوری با خیال راحت جابجا کنیم.” “و سیسکو بخش مهمی از این تلاش ها بوده است. ما می خواستیم راه های جدیدی برای در اختیار داشتن داده ها پیدا کنیم تا بتوانیم با شرکا و آژانس های مختلف در سراسر لاس وگاس همکاری کنیم تا خیابان ها ایمن تر شوند. ما به دنبال نرخ مرگ و میر صفر هستیم. ”

حمایت از سازمان های اجرای قانون یکی دیگر از ابتکارات کلیدی است. به عنوان مثال ، لاس وگاس دارای پارک های بسیار محبوب است ، اما نظارت بر آنها می تواند از منابع انسانی مالیات بگیرد. ایمن نگه داشتن پارک ها با داشتن یک تصویر دقیق از نحوه استفاده از آنها شروع می شود.

او گفت: “ما در پارک های هوشمند خود از فناوری استفاده می کنیم تا بینش داده ها در مورد نحوه استفاده از دارایی ها را بدست آوریم.” “بنابراین ، ما از نقاط دسترسی Meraki برای ارائه Wi-Fi رایگان استفاده می کنیم ، اما همچنین از آنها برای دیدن تعداد افراد و زمان ورود به پارک استفاده می کنیم.”

شروود افزود: “از نظر ایمنی عمومی ، ما همچنین به مارشال خود اجازه می دهیم از همان دوربین های ویدئویی استفاده کنند. ما نه تنها داده ها را جمع آوری می کنیم ، بلکه از آنها برای ایمن نگه داشتن پارک نیز استفاده می کنیم ، زیرا مارشال های ما نمی توانند 24/7 در پارک ها باشند. ”

البته امنیت سایبری به اندازه ایمنی فیزیکی بسیار مهم است. و شروود آن را یکی از مهمترین جنبه های شغل خود می داند.

او توضیح داد: “باز هم ، این عامل اعتماد با جامعه است ،” در حفظ این دارایی های دیجیتالی ،

ایمن و ایمن – و اینکه بتوانید تحویل دهید ، ماموریت این شهر را فراهم می کند تا کارها را نه تنها برای جامعه ، بلکه برای همه کسانی که از وگاس دیدن می کنند ، حفظ کند ، همه شما که شهروندان ما هستید در حالی که اینجا هستید. چون همه ما می خواهیم تو برگردی. ”

فناوری سیسکو پشتیبان امنیت – و همه تحولات دیجیتالی – در لاس وگاس است.

شروود گفت: “لاس وگاس بر روی یک بنیاد سیسکو سوار می شود.” “ما در شرط بندی در اینجا بسیار خوب هستیم ، و شما به چه کسی به شبکه خود اعتماد خواهید کرد؟”

اتحاد آرنا: استفاده از فناوری برای یک تجربه زنده درجه یک

واقع در خلیج یاس در ابوظبی ، امارات متحده عربی (امارات متحده عربی) ، نمادین ورزشگاه اتحاد یک مکان چند منظوره جدید و مدرن و یکی از مدرن ترین و پیچیده ترین دیجیتالی در جهان است. این مکان با گنجایش 18000 مهمان ، تجربه ای فوق العاده بدون دردسر و جذاب را برای طرفداران ورزش ، موسیقی و سرگرمی ارائه می دهد که همه آنها به زیرساخت های دیجیتالی قوی وابسته است.

پس از ماه ها توقف به دلیل همه گیری COVID-19 ، Etihad Arena در ماه ژانویه به طور رسمی برای اولین رویداد خود افتتاح شد: مبارزه UFC U Holloway در مقابل Kattar ، با تعداد محدود صندلی. اما در حالی که ابوظبی به سمت دوران پس از همه گیری قدم می گذارد ، ورزشگاه اتحاد آماده است تا در عین حفظ ایمنی در همه زمان ها ، رویدادهایی در مقیاس کامل انجام دهد.

برینت جکسون ، مدیر کل اتحاد آرنا ، می گوید: “اشتیاق برای رویدادهای زنده به طور قطع دوباره افزایش یافته است.” “ما بدیهی است که وظیفه داریم در برابر مهمانان خود احساس امنیت و راحتی کنیم. ما تحقیقات و ارزیابی های گسترده ای را برای ترسیم نقشه مسافران از زمان اعلام رویداد تا بعد از نمایش ، هنگام بازگشت به اتومبیل خود انجام داده ایم تا ایمن ترین و لذت بخش ترین تجربه را ایجاد کنیم. ”

برخی از زمینه های اصلی تمرکز عبارتند از: ضدعفونی کردن ، ورود مهمان ، ارائه تجربه بدون تماس بر اساس تشخیص چهره ، مدیریت ظرفیت و اطلاعات زمان واقعی برای مهمانان. از ابتدا تا انتها ، تجربه یکپارچه ، تعاملی و بسیار متصل به یکدیگر است ، چه توسط دستگاه های جداگانه و چه از طریق صفحه نمایش های متعددی که محل را احاطه کرده اند.

جکسون می گوید: “وقتی به محل برگزاری مسابقه می روید ، صفحه نمایش LED بزرگ 32 متری در نه متری ما را در میدان می بینید و تمام مدیریت محتوا از طریق Cisco Vision انجام می شود. این علاوه بر 270 صفحه نمایش موجود در محل برگزاری است. برای ما ، مزیت در مقیاس پذیری و انعطاف پذیری سیستم است. همه صفحه ها به صورت جداگانه کنترل می شوند ، اما همچنین می توانند بر اساس بخش کنترل شوند. این به ما امکان می دهد در زمان واقعی واکنش نشان دهیم-چه برای پیام اضطراری و چه برای تبلیغات محدود یا حمایت مالی. ”

بزرگترین مکان سرگرمی سرپوشیده خاورمیانه ، Etihad Arena بخشی از مجموعه کارخانه جزیره یاس Miral Asset Management است. جزیره یاس همچنین دارای جاذبه هایی مانند Yas Waterworld ، Ferrari World ، Clymb و Warner Brothers World است. برای میرال ، تحول دیجیتالی از دیرباز یک اولویت اساسی در همه این دارایی ها بوده است. در سال 2018 ، کار با سیسکو را در زمینه ابتکار نوسازی دیجیتال در سراسر جزیره آغاز کرد.

علی نیمر ، مدیر اجرایی دیجیتال و فناوری میرال می گوید: “هنگامی که همه گیری COVID-19 آغاز شد ، هیچ کس آمادگی کامل نداشت ، اما ما خوش شانس بودیم که این تحول بزرگ دیجیتالی را ایجاد کردیم.” “ما تمام سیستم های پشتیبان را ، از تجربه کاربر تا B2B ، B2C و تجارت الکترونیکی ، ساختیم و همه این سیستم عامل ها را متصل کردیم. این یک سیستم بسیار متحد و به هم پیوسته است که مشتری را در قلب خود نگه می دارد. ”

با داشتن یک هویت دیجیتالی منحصر به فرد ، هر بازدیدکننده می تواند سفر خود را برنامه ریزی کرده ، گزینه ها را کاوش کند ، بلیط بخرد ، غذا یا کالا بخورد و با سهولت زیادی در سفرهای متعدد جزیره سفر کند. در عین حال ، داده های حاصله برای بینش دقیق مشتری مورد استفاده قرار می گیرد.

علی نیمر می گوید: “داده ها یک ارزش پیشنهادی کلیدی برای پلتفرم ما هستند.” “ما آن را با رضایت مناسب و اقدامات GDPR در محل جمع آوری می کنیم. این امر به مشتریان از طریق کانال های B2C یا از طریق برنامه تلفن همراه امکان سفارشی سازی و شخصی سازی تجربه خود را می دهد. به این ترتیب ، ما می توانیم به شرکای تجاری خود کمک کنیم تا بینش مناسب برای تصمیم گیری مبتنی بر واقعیت را بدست آورند. ”

به عنوان شریک اصلی Etihad Arena و Miral ، Cisco همچنان در جستجوی بی پایان برای تجربه های عالی راهنمایی می کند.

علی نیمر می گوید: “با سیسکو ، ما می خواهیم آینده را به هم نزدیک کنیم.” “و ما بستر فناوری مناسبی داریم که بر اساس آن می توانیم آن را بسازیم.”

ملت زنده: فناوری بزرگ برای صداهای بزرگ

هیچ چیز بر هیجان و فوری یک رویداد موسیقی زنده غلبه نمی کند. و صرفنظر از اینکه گزینه های سرگرمی خانگی چقدر خوب می شوند ، طرفداران هنوز برای بیرون آمدن و دیدن ستاره های مورد علاقه خود بیداد می کنند-به ویژه پس از ماه ها قرنطینه ناشی از همه گیری.

خبر خوب این است که Live Nation Entertainment بار دیگر از تجربه کنسرت زنده پشتیبانی می کند که بی نظیر است. فناوری های دیجیتال (و سیسکو) این امکان را فراهم می کند.

جان گلیکشتاین ، جانشین ارشد ، Enterprise Partnerships در Live Nation Entertainment ، می گوید: “هر کاری که ما در مکان ها و جشنواره ها انجام می دهیم در نهایت بر زیرساخت شبکه قوی استوار است.” بلکه به ما کمک می کند تا با رشد کسب و کار و تغییر نیازهای طرفداران ، هنرمندان و شرکت ما ، به نوآوری و توسعه بپردازیم. ”

گذشته از این ، روزهایی که حتی گروه های معروف چند راهدار را برای راه اندازی آمپر ، طبل و وسایل روشنایی خود قبل از شروع به کار در مجموعه های خود استخدام می کردند ، گذشته است. نمایش های امروز مجموعه های عظیمی از تجهیزات با تکنولوژی بالا ، همراه با ارتباطات دیجیتالی پیچیده و تعامل بین طرفداران ، هنرمندان ، عملیات ، فروشندگان ، امنیت و غیره را می طلبد.

Live Nation ده ها سال است که توان خود را در دنیای پر مخاطره تولید موسیقی زنده ثابت کرده است و از طیف وسیعی از هنرمندان ، از U2 و جاستین تیمبرلیک گرفته تا بیلی ایلیش و آلیشیا کیز (به نام چند نفر) ، حمایت کرده است. گلیکشتاین گفت ، و سیسکو در بسیاری از بزرگترین تورها ، از ابتدا تا انتها ، نقش کلیدی داشته است.

وی گفت: “سیسکو با کمک به ما در نوآوری و ارائه راه حل های مناسب ، همواره در مراحل اولیه این بحث ها یک شریک مورد اعتماد بوده است.” آنها نقش مهمی در همه زمینه های کسب و کار ما دارند ، از مکان های ما تا دفاتر ما تا جشنواره های ما و تورهای ما. این شامل برخی از بزرگترین تورهای جهانی ما ، مانند تور The Joshua Tree U2 می شود ، جایی که سیسکو تولیدی نوآورانه در پشت خانه با بسته Wi-Fi ایجاد کرد که واقعاً سودمند بود. و در تور جاستین تیمبرلیک The Man of the Woods ، جایی که ما از دوربین های Meraki به شیوه های جدید استفاده کردیم. ”

سیسکو همچنین با Live Nation برای نصب Wi-Fi و راه حل های دیگر در تعدادی از آمفی تئاترهای سراسر ایالات متحده همکاری کرده است. این اتصال همه چیز را پشتیبانی می کند ، از عملیات روی صحنه و تهیه بلیط گرفته تا سفارش فروش غذا و کالا. و البته ، برای اتصال طرفداران ، که به طور فزاینده ای انتظار تجربه ای تعاملی تر ، از جمله از طریق برنامه Live Nation را دارند. با ایجاد این پایه ، Live Nation به نوآوری و کشف راههای جدید برای افزایش تجربه فن با فناوری ادامه می دهد.

با نگاهی به آینده ، گلیکشتاین از وعده فناوری های جدید مانند هوش مصنوعی ، اینترنت اشیا و Wi-Fi 6 ، که Live Nation در یک ایروینگ پلازای بازسازی شده در شهر نیویورک نصب کرده است ، هیجان زده است و در ماه سپتامبر در جشنواره BottleRock به کار گرفته می شود. در دره ناپا ، کالیفرنیا. این فناوری برای محیط های متراکم مانند کنسرت طراحی شده است و برای سرعت بیشتر برای برنامه های کاربردی با تجربه فراگیر ، پهنای باند بیشتر (4 برابر ظرفیت بیشتر از استاندارد Wi-Fi قبلی) و قابلیت اطمینان بیشتر در نظر گرفته شده است. مالیات کمتر از باتری هر دستگاه

گلیکشتاین گفت: “ما همیشه به دنبال افزایش تجربه برای طرفداران و هنرمندان هستیم.” “و به همین دلیل است که این فناوری های جدیدی که سیسکو توانسته به ما ارائه دهد بسیار جالب هستند. زیرا با استفاده از آنها به عنوان یک شریک مورد اعتماد ، می توانیم آن فناوری ها را به صورت لحظه ای هدایت و ارزیابی کنیم و واقعا بفهمیم که چگونه ممکن است در آینده به طور گسترده تری به کار گرفته شوند. ”


[ad_2]
Source link