بلندگوی جدید Xboom ال جی 360 درجه صدا و نورپردازی را ارائه می دهد

[ad_1]

در نامه: ال جی با عرضه Xboom 360 RP4 جدید ، مجموعه ای از بلندگوهای بی سیم خود را افزایش می دهد. این اسپیکر 120 واتی دارای صدا و روشنایی همه جانبه مناسب برای استفاده در داخل یا خارج ، دارای دسته حمل است که به شما امکان می دهد آن را به هر کجا که می خواهید حمل کنید.

زیبایی شناسی بلندگوی جدید Xboom ما را به یاد چراغ باغ مدرن می اندازد ، بدون پنجره های بلندگو ، شامل طراحی مخروطی-استوانه ای و دسته حمل ظریف متناسب با محیط معاصر. این طرح ، همراه با “فناوری ثبت اختراع ال جی” ، به بلندگوی Xboom 360 RP4 اجازه می دهد تا “با صدای عالی” در طیف 360 درجه پخش شود و “ضربان را در هر کجا که هستید” به گوش شما برساند.

جدیدترین بلندگوی بی سیم ال جی دارای یک توییتر 1.0 اینچی با دیافراگم تیتانیوم و ووفر الیاف شیشه ای 5.25 اینچی مقاوم است که با هم می توانند حداکثر توان 120 وات را ارائه دهند. توییتر و ووفر همچنین دارای یک بازتابنده بدون اعوجاج هستند که ال جی ادعا می کند صدا از اعوجاج جلوگیری می کند.

روشنایی خلقی داخلی شامل سه ایستگاه از پیش تنظیم برای موارد مختلف است: محیط ، طبیعت و مهمانی. همچنین می توانید جلوه های نور و صدا را به دلخواه از طریق برنامه همراه موجود برای Android و iOS سفارشی کنید. یکی از جلوه های صوتی موجود در برنامه جلوه DJ است که به شما امکان می دهد نمونه ها را خراشیده و موارد دیگر را مخلوط کرده و لمس خود را به هر موسیقی اضافه کنید.

با یک بار شارژ پنج ساعته ، بلندگوی Xboom 360 RP4 10 ساعت استفاده مداوم را ارائه می دهد. علاوه بر این ، بلندگو از اتصال مهمانی بی سیم برای اتصال دو بلندگوی LG به صورت همزمان ، اتصال چند نقطه ای برای اتصال چند دستگاه به بلندگو و پورت های اتصال اضافی ، از جمله یک پورت 3.5 میلی متری aux و دو پورت USB 2.0 پشتیبانی می کند.

موجود در رنگ های قرمز ، بژ ، مشکی یا سبز ، می توانید بلندگوی Xboom 360 RP4 را با قیمت 399.99 دلار از طریق وب سایت ال جیبه

[ad_2]
Source link