برنامه تلفن همراه Gmail به زودی به شما امکان می دهد تماس صوتی و تصویری برقرار کنید

[ad_1]

آینده نگر: برای ایجاد یک محیط کار ترکیبی بهتر ، Google برنامه های Workspace را با مجموعه ای از ویژگی ها به روز می کند. یکی از نکات برجسته این به روز رسانی تماس های صوتی و تصویری از طریق برنامه تلفن همراه Gmail و Google Meet است که به کاربران امکان می دهد معادل یک “مکالمه خود به خود در راهرو” را در یک محیط کاری ترکیبی انجام دهند.

برنامه تلفن همراه Gmail اولین کسی خواهد بود که دريافت كردن این ویژگی با Google Meet به زودی دنبال می شود. هنگامی که برنامه ها به روز می شوند ، هنگامی که شخصی با شما تماس می گیرد ، اعلانی دریافت خواهید کرد و همچنین “تراشه تماس” در رایانه شما ، به شما این امکان را می دهد که محل پاسخگویی به تماس را انتخاب کنید.

Google Workspace همچنین دارای یک رابط کاربری مجدد برای Gmail است و آن را به یک مرکز ارتباطی برای کار تبدیل می کند. به عنوان بخشی از تغییر ، Google همچنین Spaces را به عنوان “مکان اصلی همکاری تیمی در Workspace” معرفی می کند ، که اکنون باید برای همه کاربران در دسترس باشد.

مانند قول داد، Google Spaces را عمیقاً با سایر ابزارهای Workspace مانند Calendar ، Drive ، Docs ، Sheets ، Slides ، Meet و Tasks ادغام می کند. Spaces موضوعاتی را برای جداسازی موضوعات چت ، فضاهای قابل جستجو برای دسترسی اعضا ، و ویژگی های امنیتی و سرپرست پیشرفته برای پیکربندی مجوزها ارائه می دهد.

تقویم Google همچنین به روزرسانی مهمی را دریافت می کند که به کاربران امکان می دهد مکان خود را در طول یک روز کاری مشخص تنظیم کنند. علاوه بر این ، Google Meet در ماه نوامبر حالت Companion را دریافت می کند تا کاربران بتوانند از سخت افزارهای سمعی و بصری استفاده کنند و زیرنویس ها را از انگلیسی به فرانسوی ، آلمانی ، اسپانیایی و پرتغالی ترجمه کنند ، در آینده بیشتر.

برای آماده شدن برای راه اندازی حالت همراه در Google Meet ، این شرکت همچنین سبد سخت افزاری Google Meet را با دو دستگاه ویدئو کنفرانس جدید همه کاره (AIO) گسترش می دهد. اولین دستگاه سری One Desk 27 است ، یک دستگاه AIO 27 اینچی مناسب برای مصارف خانگی و اداری. مورد دیگر سری One Board 65 است ، یک دستگاه 65 اینچی 4K که می تواند با یک پایه اختیاری برای تبدیل “هر اتاق یا فضایی به مرکز همکاری ویدیویی در چند دقیقه” استفاده شود.

گوگل همچنین دستگاه های شخص ثالثی که دارای گواهی استفاده Google-Meet هستند ، از جمله Logitech Rally Bar و Rally Bar Mini ، راه حل های کامل اتاق برای اتاق های کوچک و متوسط ​​و پایه بلندگوی تلفن همراه Rayz Rally Pro را اعلام کرد.

تصمیم گوگل برای ارتقاء Gmail به یک مرکز ارتباطی خوب و کاربردی به نظر می رسد ، اما سرنوشت برنامه های ارتباطی دیگر Google چه می شود؟ اگر برنامه ای دارید که همه کارها را انجام می دهد ، نیازی به داشتن یا استفاده از چندین برنامه برای انجام همان کار نیست.

[ad_2]
Source link