برادران وارنر یک تریلر کامل از بازی Matrix: Resurrections پنجشنبه آینده منتشر می کند

[ad_1]

بسیار مورد انتظار: برادران وارنر امروز اعلام کرد که اولین تریلر کامل چهارمین فیلم ماتریکس را پنجشنبه این هفته منتشر می کند. تیزر امروز منجر به ایجاد یک وب سایت جدید با تیزرهای بیشتری می شود که حاوی قطعاتی از تریلر است.

برادران وارنر منتشر شد اولین تیزر مختصر The Matrix: Resurrections در YouTube. این فقط یک عکس نزدیک از یک قرص قرمز و یک قرص آبی است ، به یاد می آورد قهرمان انتخابی نئو برای راه اندازی طرح فیلم اصلی ماتریکس 1999. سپس به متن کد رایانه سبز رنگ رایج حق رای فیلم تبدیل می شود تا نشانی اینترنتی یک سایت تیزر نشان داده شود. تریلر کامل پنجشنبه ساعت 6 صبح اقیانوس آرام منتشر می شود.

سایت تیزر هدیه انتخاب آشنا با استفاده از همان قرص. با کلیک روی هر یک ، مجموعه ای متفاوت از کلیپ های کوتاه از تریلر پنجشنبه آینده شروع می شود و هر قرص راوی متفاوتی دارد. هر دو صداگذار درباره پذیرش واقعیت صحبت می کنند ، هر چند از دیدگاه های مختلف.

این سایت با خواندن ساعت سیستم شما یک ترفند دقیق را دنبال می کند. هر صداگیر از زمان فعلی در روایت خود استفاده می کند. طرح سه فیلم اول ماتریکس شامل افشاگری بود که جهان “واقعی” شبیه سازی است که توسط ماشین ها برای کنترل بشریت ایجاد شده است.

کیانو ریوز و کری-آن ماس بازیگران اصلی ماتریکس به همراه یکی از کارگردانان اصلی-لانا واچوفسکی-برای بازی Resurrections برمی گردند. از بازیگران این فیلم می توان به یحیی عبدالمطین دوم ، جسیکا هنویک ، جاناتان گروف و نیل پاتریک هریس اشاره کرد. فیلم جدید در 22 دسامبر 2021 روی پرده سینماها و HBO Max (برای مشترکین بدون آگهی) می رود.

[ad_2]
Source link