این کارت گرافیک یکپارچه سازی ساخته شده توسط علاقه مندان دارای یک پردازنده گرافیکی Voodoo 3 و PowerVR در یک صفحه است

[ad_1]

برداشت ویراستار: علاقه مندان به بازی های یکپارچهسازی با سیستمعامل سخت افزاری زیادی برای اجرای بازیهای کلاسیک دارند ، اما اکنون یک راه حل مدرن جذاب وجود دارد که از نظر مهندسی کاملا جذاب به نظر می رسد. ما هنوز نمی دانیم عملکرد آن چطور است ، اما مطمئناً توجه ما را به خود جلب کرده است.

کارت گرافیک های چند GPU دهها سال است که وجود دارد ، اما شرط می بندم شما چنین شخصی را ندیده باشید.

YouTuber Michael Dale اخیراً جعبه گشایی کارت گرافیک طراحی شده سفارشی را به اشتراک گذاشته است که دارای هر دو a 3Dfx Voodoo 3 GPU “Avenger” و یک PowerVR PCX2 در همان PCB. آفرینش فرانکشتاین حاصل ذهنیت اوست آنتونی Zxclxiv، که ظاهرا کارتها را از طریق فیس بوک می فروشد.

این مدل خاص به عنوان Lost Joker 2 شناخته می شود. این یک کارت مبتنی بر PCI با 16 مگابایت Voodoo 3 3500 با کلاک 183 مگاهرتز در کنار PCX2 با سرعت 66 مگاهرتز با 4 مگابایت RAM است.

https://www.youtube.com/watch؟v=mugr9OhXAmA

این بسته از یک PCB کاملاً مشکی با دو گرمکننده غیرفعال همراه با اجزای مختلف پراکنده در اطراف صفحه تشکیل شده است. در اطراف پشت یک VGA وجود دارد که می توانید آن را در کنار آداپتور گرافیکی اصلی نصب کنید. حتی یک بلوز داخلی وجود دارد که به شما امکان می دهد PCX2 را تا 80 مگاهرتز اورکلاک کنید.

همچنین بخوانید: 3Dfx تعاملی: رفته اما فراموش نشده است

این برد همچنین دارای یک هدر سه پین ​​است ، احتمالاً برای یک فن خنک کننده اختیاری. تنظیم برخی از انواع خنک کننده های فعال احتمالاً فکر بدی نخواهد بود ، خصوصاً اگر قصد دارید PCX2 را با حالت اورکلاک اجرا کنید.

متأسفانه ، فیلم Dale فقط جعبه گشایی است ، اگرچه او قول داده است که در آینده یک فیلم پیگیری با ساخت Loker Joker 2 انجام دهد.

[ad_2]
Source link