اینتل سرویس تاکسی خودران برای مونیخ و تل آویو را اعلام کرد

[ad_1]

آینده نگر: این هفته ، اینتل اعلام کرد که یکی از زیرمجموعه های خود یک سرویس تاکسی خودکار را در مونیخ و تل آویو در سال آینده راه اندازی می کند و از یک ماشین خودران جدید برای این کار رونمایی می کند. این مرحله در توسعه فناوری رانندگی خودکار شرکت بسیار حیاتی است.

اینتل این خبر را در رویداد IAA Mobility 2021 در مونیخ اعلام کرد. زیرمجموعه رانندگی خودکار اینتل Mobileye آشکار شد خودروی خودران جدید شش سرنشین جدید که از این سرویس در سال 2022 استفاده می کند. با نام AVKIT58 ، این خودرو مجهز به هشت موبایل SoC های EyeQ5 ، که امکان اتوماسیون رانندگی در سطح 4 و 5 را فراهم می کند ، که باید به طور بالقوه بدون راننده ایمنی در فرمان کار کند. آنها آلمان را انتخاب کردند زیرا این اولین کشوری است که به اتومبیل های خودران سطح 4 در جاده های خود اجازه می دهد.

فناوری های مجهز این خودرو شامل ترکیبی از دوربین ها ، حسگرهای رادار و حسگرهای لیدار است. این برنامه بر اساس داده های نقشه جمع آوری شده از Mobileye’s کار می کند مدیریت تجربه راهبه

https://www.youtube.com/watch؟v=WuWqxqZhYZs

اینتل وسایل نقلیه را با مارک Moovit خود اداره می کند – یک فناوری فرعی حمل و نقل. در آلمان ، آنها همچنین با شرکت حمل و نقل محلی Sixt همکاری خواهند کرد. مشتریانی که از خدمات تاکسی Mobileye استفاده می کنند ، می توانند از طریق برنامه های تلفن همراه Moovit یا Sixt سفارش سفر دهند.

Mobileye تا حدی رقیبی برای تسلا در فضای خودروهای خودکار شده است. استفاده از لیدار ، همراه با دوربین برای آموزش وسایل نقلیه خودران و آگاهی آنها از محیط اطراف ، تضادها با روش تسلا شامل آموزش تصویری AI.

رویداد IAA Mobility بخشی از بزرگترین نمایشگاه بین المللی موتور آلمان است که به طور خاص به آینده حمل و نقل اختصاص داده شده است. این فناوری آینده برای مواردی از جمله اتومبیل ، دوچرخه و برنامه ریزی شهری را پوشش می دهد. اگرچه رویداد تحرک IAA موضوعاتی مانند پایداری و محیط زیست را پوشش می دهد ، اما با آن روبرو شده است اعتراضات متهم کردن این رویداد به شستشوی سبز

[ad_2]
Source link