اپل مشکلات تولید سری 7 را برطرف کرده است

[ad_1]

در نامه: اپل واچ سری 7 اواخر این ماه رونمایی می شود ، اما مشکلات اولیه تولید تاریخ حمل و نقل را تا امروز زیر سوال می برد. به نظر می رسد اپل آنها را به موقع حل کرده است تا تولید انبوه را از هفته آینده آغاز کند ، اما برخی از مدلها ممکن است هنوز کمی دیر یا در مقادیر محدود در ابتدا وارد بازار شوند.

ماه گذشته ، اپل به مشکل برخورد کرد مسائل مربوط به تولید به گزارش بلومبرگ و Nikkei Asia ، شرکت کوپرتینو تصمیم گرفت تولید خود را متوقف کند تا زمانی که راه حلی برای عملکرد کم و مسائل مربوط به قابلیت اطمینان مربوط به طراحی نو پوشیدنی پیدا نشود.

در ابتدا این امر باعث شد بسیاری گمانه زنی کنند که اپل فقط تاریخ اعلام را در همان زمان نگه می دارد در حالی که تاریخ ارسال را به ماه آینده می رساند. این به شرکت فرصت زیادی می دهد تا مشکلاتی را که در اولین دوره آزمایشی تولید ظاهر شد برطرف کند.

با این حال ، به نظر می رسد که غلبه بر این مسائل آسان تر از انتظار بود. به گفته تحلیلگر مشهور مینگ چی کو، اپل مشکلات مربوط به صفحه نمایش را که تنگنای مونتاژ اپل واچ سری 7 را تنگ کرده بود و از هفته آینده تولید انبوه آغاز می کند ، برطرف کرده است.

ما در حال حاضر نیز بیشتر در مورد ویژگی های مشکلی که این شرکت با آن روبرو شده است می دانیم. کو می گوید این صفحه نمایش جدید طراحی کابل قدیمی را برای طراحی تماس با استفاده از فرایند قالب گیری فشار تزریق کم (LIPO) بهم می ریزد. این امر مستلزم هماهنگی با تأمین کنندگان مانند LG Display ، Jabil و Young Poong بود که خود در تأخیرها نقش داشت.

انتظار می رود سری 7 اپل اواخر این ماه معرفی شود و دارای طراحی لبه تخت است که آن را بیشتر با زیبایی فعلی آیفون و آیپد هماهنگ می کند.

ظاهراً در اخبار مرتبط ، فورد چنین کرده است شکار شده سرپرست پروژه خودروهای محرمانه اپل ، که جایی برای یکی از بلند پروازانه ترین تلاش های این شرکت در سال های اخیر باز کرد. صندلی خواهد بود گرفته شده توسط مدیر ساعت اپل و مدیر سابق Adobe ، کوین لینچ.

[ad_2]
Source link