اپل رویداد رسانه ای “جریان کالیفرنیا” را برای 14 سپتامبر تأیید کرد

[ad_1]

چرا مهم است: اپل دعوتنامه ای برای رویداد بزرگ بعدی خود صادر کرده است که انتظار می رود این شرکت از خانواده تلفن های هوشمند iPhone 13 رونمایی کند. ما هنوز نمی دانیم که آیا اپل در نظر دارد میزبان یک رویداد بزرگ در ماه سپتامبر باشد یا اعلامیه های پاییز خود را طی چند هفته یا چند ماه اعلام کند ، اما باید به زودی به این موضوع پی ببریم.

این دعوتنامه دارای خط برچسب “جریان کالیفرنیا” است ، احتمالاً اشاره ای به این واقعیت است که این پخش فقط پخش جریانی است که به دلیل همه گیری مداوم ، بخش های از پیش ضبط شده را شامل می شود.

انتظار می رود که آیفون امسال در چهار مدل مجزا عرضه شود ، درست مانند آیفون 12 سال گذشته. شایعات نشان می دهد که آیفون جدید همراه با چندین بهبود دوربین از جمله نسخه ویدئویی حالت پرتره با قابلیت های سطح هوش مصنوعی و بهبود لنز دوربین با زاویه فوق العاده گسترده.

همچنین انتظار می رود خانواده آیفون 13 مجهز به پردازنده A15 Bionic اپل بوده و دارای صفحه نمایش 120 هرتز باشد. برخی معتقدند یک همیشه روی صفحه نمایش ممکن است در ترکیب نیز باشد ، اما ما در مورد این شایعه چندان مطمئن نیستیم.

با این حال ، Scuttlebutt که به نظر می رسد پا دارد ، شامل پشتیبانی از آن می شود اتصال ماهواره ای به مدار زمین پایین (LEO)به این شایعه در اواخر ماه گذشته از قسمت سمت چپ بیرون آمد و در صورت صحت ، می تواند به کاربران آیفون 13 اجازه دهد تا بدون اتصال سنتی تلفن همراه یا Wi-Fi ، تماس برقرار کرده و پیام های متنی ارسال کنند. این ویژگی به احتمال زیاد مختص شرایط اضطراری است.

اپل همچنین می تواند هفته آینده نسخه بازنگری شده ساعت هوشمند خود و شاید نسل سوم ایرپاد را رونمایی کند. شایعات اخیر نشان می دهد که اپل واچ سری 7 ممکن است به دلیل طراحی مجدد پیچیده و مسائل مربوط به تولید به تاخیر بیفتد.

همه چیز از ساعت 10 صبح اقیانوس آرام در 14 سپتامبر شروع به کار می کند و در وب سایت شرکت قابل مشاهده است.

[ad_2]
Source link