اپل با شکایت احتمالی به دلیل شکسته شدن صفحه نمایش مک بوک M1 شکایت می کند

[ad_1]

در نامه: جدیدترین لپ تاپ های مک بوک ایر مجهز به M1 و مک بوک پرو 13 اینچی با استقبال منتقدان و مصرف کنندگان روبرو شده است ، اما به نظر می رسد برخی از دستگاه ها بدون مشکل نیستند. یک موسسه حقوقی در حال بررسی ادعاهای چندین مالک است که شکایات غیرقابل توضیح در صفحه نوت بوک های خود را گزارش کرده اند و نشان می دهد که به زودی می توان یک لباس کلاسی وارد کرد.

Migliaccio & Rathod LLP مستقر در واشنگتن ، که سه سال پیش مسائل مربوط به سوسو زدن صفحه Surface Pro 4 را بررسی کرده بود ، اکنون با درخواست پرسشنامه ای از دارندگان M1 MacBook Pro و MacBook Air اقدامات خود را در این مورد تکرار می کند. پس از اعلام سازنده ویندوز برای جایگزینی برنامه ، وکلا هرگز با کلاس خود علیه مایکروسافت برخورد نکردند.

حرکت در پی می آید گزارش ها از سوی چندین کاربر که ادعا می کنند مک بوک های خود را باز کرده اند و ترک هایی در صفحه های آنها کشف شده است که قابل توضیح نیستند. این Redditor می گوید LCD یک مک بوک 13 اینچی M1 آنها فقط یک هفته پس از خرید آن بطور غیرقابل توضیح ترک خورد.

این شرکت حقوقی می گوید: “بسیاری از کاربران ادعا می کنند که دستگاه های خود را از حالت بسته و بدون اعمال هیچ گونه فشار غیرقانونی باز کرده اند” و فقط ترک های چشمگیری را در صفحه شبکیه مشاهده کردند که اغلب با نوارهای سیاه روی صفحه نمایش دیده می شود. دیگران گزارش می دهند که این ترک به دنبال تنظیم ساده زاویه دید صفحه انجام شد. “

“در هیچ یک از این موارد مصرف کننده معقول انتظار چنین فعالیتی را ندارد که به دستگاه آنها آسیب برساند ، چه برسد به ترک صفحه ای که عملکرد آن را مختل کند. متأسفانه خدمات مشتریان اپل به این شکایات توجه نکرده است.”

این شرکت می گوید که کاربران چاره ای جز این ندارند که بیش از 600 دلار برای تعمیرات صفحه هزینه کنند و هیچ تضمینی وجود ندارد که این آسیب در آینده دوباره رخ ندهد.

البته اپل با دعاوی حقوقی طبقاتی بیگانه نیست. یکی از بزرگترین مواردی که وجود داشت ، محافظ دریچه آیفون بود که آن را تحویل داد 500 میلیون دلاربه همچنین با اقدامات کلاسی به پایان رسید معیوب بودن صفحه نمایش اپل واچ، فروشگاه برنامه، و چندین مربوط به صفحه کلیدهای پروانه ای، چندتا را نام بردن. اما با سرمایه بازار 2.55 تریلیون دلار ، بزرگترین شرکت جهان در این موارد نگرانی چندانی ندارد.

[ad_2]
Source link