اولین نگاه را به Windows Server 2022 بیاندازید – در اجلاس سرور رایگان Windows Server ثبت نام کنید

[ad_1]

از شما دعوت می شود با ثبت نام در چهارمین اجلاس سرور سالانه ویندوز سرور رایگان ، 16 سپتامبر 2021 ، از ساعت 10 صبح تا 11:30 صبح به وقت اقیانوس آرام ، اولین نگاه عمیق به Windows Server 2022 بیاندازید. جزو اولین گروهی از مشتریان باشید که در مورد سرمایه گذاری هایی که در Windows Server ، Windows Server در Azure ، Hybrid انجام می دهیم و قابلیت هایی که باعث مدرن شدن محیط IT شما شده و مدیریت را ساده تر از همیشه می کند ، آشنا شوید.

با استفاده از این فرصت برای پاسخگویی به سوالات خود در طول پرسش و پاسخ مستقیم با مدیران محصولات نماینده ویندوز سرور و همه این خدمات Azure.

نگاهی دقیق تر به جزئیات جلسه

جلسه و سخنران شرح

شروع سرور ویندوز سرور

برناردو کالداس

برناردو کالداس

معاون مدیریت برنامه ، Azure Core OS و Edge Infrastructure

برای شروع بازی با برناردو کالداس هماهنگ شوید (معاون مدیر برنامه ، Azure Core OS و Edge Infrastructure) و آرپان شاه (مدیر کل ، Azure) که در مورد آخرین نوآوری برای ویندوز سرور صحبت خواهد کرد و اطلاعیه های هیجان انگیزی را به اشتراک می گذارد.

ویژگی های جدید Windows Server 2022

مردی که به دوربین لبخند می زند

جف وولسی

مدیر برنامه اصلی ، ویندوز سرور

با جف وولسی همراه شوید و با جدیدترین قابلیت هایی که Windows Server 2022 را به یک پلتفرم هیجان انگیز برای حرفه ای ها و توسعه دهندگان فناوری تبدیل می کند ، آشنا شوید. بیاموزید که چگونه می توانید این قابلیت ها را در برنامه های کاربردی و داده های خود در ابر ، محل کار و در انتها اعمال کنید.

Windows Server 2022 و Hybrid Cloud با Azure Arc

مردی که به دوربین لبخند می زند

رایان ویلیس

مدیر ارشد برنامه ، Azure Arc

Azure رایانه جهان است. این سیستم با در نظر گرفتن مقیاس سازمانی و تمام خدماتی که برای مدیریت به روزرسانی ها ، جمع آوری و تجزیه و تحلیل گزارشات ، ممیزی و اجرای خط مشی و ایمن سازی سرورهای شما نیاز دارید ، ساخته شده است. برای بارهای کاری که به Azure منتقل نمی شوند ، بیاموزید که چگونه با Azure Arc نوآوری Azure را به سرورهای داخلی و چند کلود خود وارد کنید.

Windows Server 2022 و Hybrid Cloud با Azure Stack HCI

مردی کت و شلوار پوشیده و کراوات به دوربین لبخند می زند

کیهان داروین

مدیر اصلی PM

Azure Stack HCI یک سیستم عامل جدید زیرساختی فوق متراکم (HCI) است که به عنوان یک سرویس Azure ارائه می شود و آخرین امنیت ، عملکرد و به روزرسانی ویژگی ها را ارائه می دهد. با نحوه استقرار و اجرای Windows Server 2022 در Azure Stack HCI آشنا شوید تا مرکز داده خود را همزمان با استفاده از ابزارها ، فرآیندها و مجموعه مهارت های موجود ، مدرن کنید.

مدیریت فناوری اطلاعات را با نوآوری Azure برای Windows Server 2022 ساده کنید

شخصی که برای دوربین عکاسی می کند

میگان مک کوری

مدیر ارشد برنامه

Azure Automanage می تواند به شما در صرفه جویی در وقت و منابع برای بارهای کاری ویندوز سرور کمک کند. کشف کنید که چگونه سرویس های مختلف می توانند به مدیریت سرورها کمک کنند و ببینید چگونه Azure Automanage به شما کمک می کند تا به راحتی قابلیت های برتر Windows Server 2022 را کشف کرده و از آنها استفاده کنید.

افزایش سرعت توسعه دهندگان با ظروف ویندوز و Kubernetes

مردی کت و شلوار پوشیده و کراوات به دوربین لبخند می زند

اولاسنی آدنیجی

مدیر برنامه

شرکت ها به سرعت برنامه های کاربردی خود را با ظروف و سرویس های کوچک مدرن می کنند. با ابزارها و قابلیت های پلتفرمی که می توانند به مدرن سازی برنامه های سنتی سرور ویندوز شما و پیاده سازی یک راه حل متفاوت از کانتینر برای میزبان ویندوز شما کمک کنند ، آشنا شوید.

مدیریت سرور را با System Center و Windows Admin Center مدرن کنید

شخصی با پیراهن راه راه

سریویدیا واراناسی

مدیر ارشد برنامه

مردی که عینک دارد و به دوربین لبخند می زند

پراسید آرورا

مدیر برنامه ، ویندوز سرور

مایکروسافت در حال توسعه مدیریت سرور با System Center و Windows Admin Center است. بیاموزید که چگونه می توانید از System Center برای مدیریت مراکز داده در مقیاس وسیع و چگونه می توانید از Windows Admin Center برای مدیریت سرور دانه ای و بهینه استفاده کنید. ما قابلیت های جدید و آینده ای را به اشتراک می گذاریم که شما را قادر می سازد به یک مدیریت واحد در سراسر املاک داخلی خود دست پیدا کنید.

ما مشتاقانه منتظر حضور شما در آن هستیم اجلاس سرور ویندوز در 16 سپتامبر 2021!

[ad_2]
Source link