استودیو پلی استیشن چهاردهمین استودیو را با توسعه دهنده Playroom Firesprite دریافت کرد

[ad_1]

چرا مهم است: به نظر می رسد یکی از استراتژی های برجسته مایکروسافت و سونی در جنگ کنونی خود برای تسلط بر کنسول ، خرید استودیو تا حد ممکن است. PlayStation Studios Firesprite را به دست آورد – چهاردهمین توسعه دهنده آن به خانواده اضافه شد. ممکن است بیشتر بهتر باشد ، اما سونی راه زیادی برای رسیدن به رقیب خود پس از کودتای ZeniMax ، که مایکروسافت را با حق امتیازهای بزرگ Bethesda و id Software به ارمغان آورد ، دارد.

سونی اعلام کرد که یک خانه توسعه دیگر را زیر چتر استودیو پلی استیشن خود کشانده است. Firesprite ، استودیوی پشت The Playroom و The Playroom VR چهاردهمین توسعه دهنده ای است که سونی برای ایجاد تجربه های اول شخص برای پلی استیشن خریداری کرده است. تعدادی از اعضای موسس Firesprite در استودیو لیورپول Sony Interactive Entertainment کار می کردند.

هرمان هالست ، سرپرست استودیوی پلی استیشن ، می گوید: “تعداد کمی از اعضای Firesprite از استودیو لیورپول SIE آمده اند و ما خوشحالیم که از آنها استقبال کرده ایم.” “Firesprite یک استودیو خلاق و بلندپرواز است که در ایجاد تجربه های باورنکردنی که واقعاً پتانسیل سخت افزار ما را به نمایش می گذارد ، استثنایی است.”

سونی تعطیل کردن استودیو لیورپول سازنده Wipeout در سال 2012 اما مدت کوتاهی پس از تأسیس آن در همان سال به همکاری با Firesprite تازه تاسیس ادامه داد. در حالی که The Playroom بیشتر یک دموی فناوری بود تا یک بازی ، Firesprite همچنین بازی VR The Persistence را در سال 2020 منتشر کرد.

The Persistence یک رمان جدید در مورد یک بازی ترسناک زنده ماندن VR است که در آن دوستان شما می توانند به شما بپیوندند و از طریق یک برنامه تلفن همراه به شما کمک کنند یا مانع شما شوند. در حالی که هدست واقعیت مجازی را اهدا می کنید ، دوستان شما می توانند پیشرفت شما را در برنامه زیر نظر داشته باشند و اگر دوستان شما بیشتر سادیستی هستند ، شما را به موارد مفید یا مستقیم در آغوش هیولا راهنمایی کنند.

Firesprite اشاره کرد که در حال حاضر بر روی IP جدید کار می کند ، اما در مراحل اولیه توسعه است ، بنابراین جزئیات خاصی برای افشای آن در حال حاضر وجود نداشت.

گریم آنکرز ، مدیر عامل Firespite گفت: “امروز یک روز فوق العاده هیجان انگیز برای Firesprite است زیرا ما با پشتیبانی هرمن و کل خانواده پلی استیشن به استودیو پلی استیشن می پیوندیم.” “ما بی صبرانه منتظر قسمت بعدی سفر خود هستیم! ما نمی توانیم منتظر بمانیم تا آنچه را که روی آن کار کرده ایم به شما نشان دهیم.”

[ad_2]
Source link