آزمایش ترکیبی بزرگ | شبکه

[ad_1]

آزمایش بزرگ کار ترکیبی در شرف شروع است. از نظر سیسکو ، وظیفه ما واضح است – چگونه می توان بهترین محل کار جهان را به بهترین نحو تبدیل کرد بهترین محل کار ترکیبی جهانبه و ما می دانیم که آزمون و خطای زیادی در پیش است و چیزهای زیادی برای یادگیری برای ما وجود دارد ، اما در اینجا برخی از چیزهایی که ما می دانیم وجود دارد.

راه دور برای سیسکو چیز جدیدی نیست. در اوایل سال 2020 که کل شرکت ما از راه دور رفت ، انتقال در واقع آنقدرها هم که به نظر می رسید سخت نبود. کارکنانی در سیسکو هستند که بیش از یک دهه در اینجا کار کرده اند و در تمام مدت “دور” بوده اند و هرگز میز کار در دفتر سیسکو نداشته اند.

اما ما می دانیم که دفتر برای همیشه تغییر کرده است ، و ما به دفتر قبلی باز نخواهیم گشت و از فضای فیزیکی مانند قبل استفاده نمی کنیم. در حالی که حدود نیمی از کارکنان ما چهار تا پنج روز در هفته قبل از همه گیری در دفتر بودند ، کمتر از یک چهارم آنها می خواهند سه روز یا بیشتر در هفته در دفتر باز شوند.

و با تغییر جهان ، اهمیت همدلی و رفاه نیز تغییر کرده است. ما سه سال پیش سلامت روانی را در مرکز سیسکو قرار دادیم ، که به خوبی به ما کمک کرد تا مردم از چالش ها و نگرانی های ناشی از همه گیری پیروی کنند. این تمرکز برای ما در دنیای جدید کار باقی خواهد ماند و نیاز به رهبرانی دارد که همدلی ، انعطاف پذیری و نزدیکی را در ذهن داشته باشند.

بنابراین این دنیای کاری جدید چگونه خواهد بود؟ ترکیبی خواهد بود. ترکیبی برای هر کارمند در Cisco. این بدان معناست که شما پنج روز در هفته در خانه کار می کنید و هر چند وقت یکبار با تیم خود برای انجام فعالیتها و ارتباطات جمع می شوید ، یا پنج روز در هفته در دفتر هستید و از پیکربندی و فناوری دفتر مشترک برای ارتباط با همکاران خود در اطراف استفاده می کنید. جهان – هر کارمند سیسکو ترکیبی خواهد بود.

مردم ما به طرز باور نکردنی با تغییر شیوه کار سازگار شده اند ، در طول یک دوره چالش برانگیز و نامشخص ، انعطاف پذیری و بهره وری خود را نشان داده اند. اما ما همچنین آموخته ایم که سبک کار و ترجیحات کاری برای همه متفاوت است. برای همه مناسب نیست برای اینکه بتوانیم به بهترین نحو با نقاط قوت کارکنان خود بازی کنیم ، باید انعطاف پذیر ، سازگار و در برابر آنچه برای هر فرد و تیم بهترین کار را می کند ، باز باشیم.

برای اینکه بتوانیم به بهترین نحو با نقاط قوت کارکنان خود بازی کنیم ، باید انعطاف پذیر ، سازگار و در برابر آنچه برای هر فرد و تیم بهترین کار را می کند ، باز باشیم.

چون می دانیم وقتی تیم ها را درست بشناسیم ، برنده می شویم. بنابراین ما به عهده خود تیم ها می گذاریم تا تعیین کنند که چگونه در این دنیای ترکیبی جدید بهترین عملکرد را خواهند داشت. این بدان معناست که هیچ دستور تعیین شده ای از بالا در مورد تعداد روزها یا خارج از دفتر وجود ندارد.

ما می دانیم که این یک فرایند یادگیری و چالشی برای رهبران ما خواهد بود. بنابراین ما هر چند ماه یکبار با رهبران و تیم های خود تماس می گیریم تا مشخص کنیم چه چیزی کار می کند و چه چیزی نیست و تنظیمات لازم را انجام می دهیم. اما همانطور که گوش دادن به صحبت های مردم به ما در تصمیم گیری در طول همه گیری کمک کرد ، ما همچنان به شنیدن و استفاده از بازخورد مستقیم مردم برای تعیین جهت آینده نحوه کار ما به عنوان یک شرکت ادامه خواهیم داد.

برای موفقیت ما ، باید سطح اعتماد و شفافیت جدید و بالایی را در تیم ها و شرکت ما به طور کلی ایجاد کنیم. برای انجام این کار ، ما آنچه را که ما تعهدات همکاری خود می نامیم ، بیان می کنیم-مجموعه ای از انتظارات و باورها که برای افراد ، رهبران و تیم ها در موضوعاتی از جمله پاسخگویی ، مشارکت و رفاه مطرح شده است. به عنوان مثال ، یک تعهد رهبر در مورد رفاه می گوید: “من می دانم که اعضای تیم من چگونه کار می کنند و به چه چیزی دست می یابند بیشتر از اینکه کجا و چه زمانی کار می کنند.” این تعهدات به تعیین فرهنگ مورد نیاز ما برای موفقیت افراد و تیم های ما کمک می کند.

ما می دانیم که رهبران نقش اساسی در ایجاد و حفظ این فرهنگ آگاهانه خواهند داشت. این رهبران تیم ما خواهند بود که فلسفه کار ترکیبی ما را الگو قرار داده و با همدلی و مجاورت با تیم های خود رهبری می کنند. ما می دانیم که این از بسیاری از مردم ما خواسته است ، به همین دلیل ما در حال آزمایش روش های جدید یادگیری تیم و رهبر برای حمایت از انتقال به این شیوه جدید کار هستیم. و اگر بتوانیم آن را به درستی انجام دهیم ، می دانیم که روحیه انعطاف پذیری و سازگاری به ما اجازه می دهد تا نیازهای تجاری خود را برآورده کنیم در حالی که با نقاط قوت مردم و سبک های کاری ترجیحی آنها بازی می کنیم.

هر رویکردی در زمینه کارهای ترکیبی مستلزم آن است که افراد بتوانند با استفاده از فناوری همکاری و زیرساخت بدون مشکل و ایمن ارتباط برقرار کنند. در سیسکو ، ما در مورد تقویت کار ترکیبی به دو روش متمایز فکر می کنیم: فعال کردن نیروی کار ترکیبی و تغییر فضای کاری ترکیبی. فعال کردن نیروی کار ترکیبی یعنی ارائه دسترسی امن و همکاری از هر کجا و هر زمانبه تغییر فضای کاری ترکیبی شما باید ابزارهای شبکه ، امنیت و همکاری را برای افزایش سلامت و رفاه ، ایمنی و کارایی گرد هم آورد.

Webex را به عنوان مثال در نظر بگیرید. ما این فرصت منحصر به فرد را برای گنجاندن مشارکت در پلتفرم همکاری خود ، با رفاه و اطمینان از شنیده شدن و ارزشمند بودن هر صدایی ، داریم. ویژگی جدید People Insights ما با اهدافی که افراد شخصاً برای جلسات ، ادغام در زندگی کاری ، ارتباطات و زمان تمرکز تعیین می کنند ، هماهنگ است و به افراد کمک می کند تا هوشمندتر کار کنند و با فرسودگی شغلی مبارزه کنند. و ما در حال حاضر نوآوری هایی داریم که شامل ترجمه در زمان واقعی و رونویسی جلسات از انگلیسی به 108 زبان و شمارش می شود و تشخیص حرکات به کاربران اجازه می دهد بدون نیاز به ضربه زدن روی نمادها ، به صورت غیر شفاهی ارتباط برقرار کنند. چنین نوآوری هایی به ما کمک می کند تا اطمینان حاصل کنیم که ما در حال تقویت یک جهان ترکیبی هستیم که زمینه بازی را برابر کرده و برای همه و همه جا کار می کند.

رفت و آمد به یک دفتر در روزی که وقت شما صرف نشستن پشت میز برای ارسال ایمیل و حضور در تماس های ویدئویی می شود ، چه ارزشی دارد؟ با شروع به افتتاح دفاتر خود در سراسر جهان ، باید اطمینان حاصل کنیم که مردم ما به همان دفاتر قبلی خود برنمی گردند. درست مانند این که کار اساساً تغییر کرده است ، هدف فضای فیزیکی ما نیز باید به طور اساسی تغییر کند. به جای تمرکز بر مکان ، تمرکز بر کار است.

قبل از همه گیری ، 95 درصد از فضای ما به افراد اختصاص داده شد. این نیاز به تغییر دارد. ما باید هدف دفاتر خود را به مراکز همکاری تبدیل کنیم – مکانهایی که مردم می توانند برای مراسم ، کار جمعی و ارتباط با هم جمع شوند. برای برخی از تیم ها چند روز در هفته اتفاق می افتد ، در حالی که برای برخی دیگر ممکن است هر ماه یکبار گرد هم بیایند. اما هدف از ورود به دفتر باید دقیقاً همین باشد – هدفمند. در دنیای ترکیبی ، ما به بهترین شکل از دفاتر خود استفاده می کنیم و آنها را به فضاهایی تبدیل می کنیم که برای نوآوری ، همکاری و ارتباط تیم ها بهینه شده است.

در حال حاضر ، ما این فرصت را داریم که نه تنها آینده کار ، بلکه آینده سیاره ما را تحت تأثیر قرار دهیم. با پیوند دادن رویکرد کار ترکیبی خود با تعهد خود به پایداری ، می توانیم اطمینان حاصل کنیم که وقتی سیسکو حضور قابل توجهی در یک جامعه داشته باشد ، تأثیر ما بر آن جامعه مثبت خواهد بود. این روح غنی سازی جامعه در حال حاضر بخشی از اخلاق ما در Cisco است – ما به بیش از 80 درصد مشارکت تأثیرگذاری جامعه توسط کارکنان خود برای دو سال متوالی رسیده ایم ، و می دانیم که می توانیم برای عادت کردن نیز از این فراتر برویم.

بازاندیشی در مورد استفاده از فضا ، توسعه محصولات پایدار و بازآفرینی ، طراحی ساختمانهای با مصرف انرژی کم و کاهش کربن-همه اینها در حال تغییر روی نحوه کار و تأثیر ما بر جهان اطراف است. ما می دانیم که محصولات و پلتفرم های سیسکو می توانند – و باید – جهان ترکیبی را تأمین کنند که پایداری را در هسته خود دارد ، زیرا آینده کار فراگیر باید آینده ای پایدار در کار باشد.

ما می دانیم که حرکت به دنیای ترکیبی آسان نخواهد بود. دردهای فزاینده ، آشفتگی و عدم قطعیت وجود خواهد داشت. اما چالش های کار ترکیبی فرصت های ما برای نوآوری است. فرصتی برای ایجاد آینده ای شغلی که فراگیرتر ، متصل تر و مشارکتی تر از شغل قبلی باشد. و ما می دانیم که اگر این کار را به درستی انجام دهیم ، می توانیم آینده ای بهتر برای مردم ، جوامع و جهانمان رقم بزنیم. بگذارید آزمایش شروع شود.


[ad_2]
Source link