اسپانیا در حال تحقیق درباره اپل و آمازون در مورد اقدامات ضد رقابتی است

[ad_1]

در متن: یک ماه دیگر ، تحقیقات ضد رقابتی دیگر درباره Big Tech. این بار ، هر دو اپل و آمازون در اسپانیا زیر ذره بین قرار دارند ، جایی که ناظر رقابت کشور در حال بررسی هر دو شرکت در زمینه فروش آنلاین لوازم الکترونیکی مصرفی است.

گفته می شود Comisión Nacional de los Mercados y la Competencia – یا CNMC – در اسپانیا در حال تحقیق درباره اپل و آمازون در مورد فروش آنلاین لوازم الکترونیکی مصرفی است ، اگرچه جزئیات تاکنون جزئی نیست. در بیانیه ای ، CNMC گفت كه در مورد رفتارهای غیرقانونی احتمالی دادرسی را آغاز كرده است و براساس یافته های آن می تواند برای وب سایت آمازون و فروش محصولات اپل در اسپانیا تأثیراتی داشته باشد.

CNMC می گوید که محدودیت ها “بر خرده فروشی محصولات اپل توسط اشخاص ثالث و تبلیغات محصولات رقیب اپل تأثیر می گذارد و منجر به کاهش رقابت در بازار خرده فروشی اینترنتی محصولات الکترونیکی می شود.”

با یک دوره تحقیق کلی تا 18 ماه ، ممکن است مدتی طول بکشد تا بشنویم یافته های CNMC چیست – و اینکه آیا ضربه ای برای هر یک از غول های فناوری وارد می کنند یا نه.

بیش از این حوضچه ، قانون گذاران آمریکایی نیز از قبیل اپل ، گوگل ، آمازون و فیس بوک در این کشور استفاده می کنند یک سری قبض های ضد انحصاری، که می تواند صنعت فناوری را همانطور که می شناسیم تغییر شکل دهد.

[ad_2]
Source link